Kamienna pokonana przez drużynę Sędziejowic, następny przystanek - wyjazd do Kwiatkowic.

GKS Sędziejowice w niedzielę (4.06) rozegrał przed własną publicznością mecz z LKS Kamienna. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1,a na listę strzelców wpisali się : Marcel Chodak, Dawid Trzeszczak oraz Dominik Buczkowski, który w tym meczu zagrał z opaską kapitańską, zastępując tym samym pauzującego za kartki Adriana Sobalę. Dzięki temu zwycięstwu GKS awansował w tabeli na 4. miejsce. Do tej pory Sędziejowiczanie w 24. rozegranych jak dotąd meczach zdobyli 46 pkt.

Sędziował: Mateusz Rutecki

Już w najbliższą niedzielę (11.06) GKS zagra ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie, przeciwnikiem będzie zespół LKS II Kwiatkowice. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 16. Gospodarze zajmują 8. miejsce ze zdobyczą 39 pkt w 24 meczach.